Our BestSellersBrowse All

90

Słuchając debiutanckiego albumu Kate Bush, ciężko jest uwierzyć, że niektóre z zawartych na nim kompozycji napisała mając zaledwie 15 lat.

140

Takie arcydzieło może powstać tylko wtedy, gdy spotkają się dwaj perfekcjoniści, dla których piątka z plusem to zdecydowanie za mało. Thriller to owoc współpracy wybitnego wokalisty - Michaela Jacksona z równie wybitnym producentem - Quincym Jonesem

130

Zespół ma przypiętą łatkę gwiazd jednego przeboju. Owszem, Fade Into You to jeden z najpiękniejszych utworów jakie nagrano, ale nie zmienia to faktu, że cały album trzyma równy poziom.

170

Bardzo dobrze wyprodukowana płyta z 2020. Na albumie wokale w stylu R&B przeplatają się ze współczesnymi elektronicznymi aranżacjami.   

90

Trzeci studyjny album Grimes, to coś dla wszystkich fanów robotów i waty cukrowej.

Contemporary R&B

Blood Orange – Negro Swan

125

Czwarty album Devonté Hynesa jest mięciutki jak poduszka. Płyta zabiera w senną podróż przez różne podgatunki r&b, popu i hip-hopu.

Latest on SaleBrowse all

SALE

Rock alternatywny

Beck – Sea Change

180 140

Najpoważniejszy i najbardziej melancholijny album Becka. Na płycie mniej jest zwariowanych kompozycji, a więcej prawdziwych emocji artysty.

SALE
160 140

Lou Reed umieścił na swojej liście 10 ulubionych albumów wszech czasów na miejscu drugim: "Tilt—Scott Walker / Belle—Al Green / Anything by Jimmy Scott". Utwór "Dream" samplował Tyler, the Creator na albumie IGOR.

SALE
165 150

Reedycja świętego grala kwasowej muzyki lat 70 wydana na audiofilskim pressie przez Now-Again. Muzyka na płycie to niesamowita fuzja funku, jazzu i rocka psychodelicznego.

SALE
105 95

Pierwszy repress od 1976 debiutanckiego albumu Ebo Taylora. Klasyk muzyki highlife.

SALE
155 140

Jedna z najlepszych post-punkowych płyt lat 70.

SALE
80 65

Przyjemny landrynkowy synth-pop z 2020.

SALE
120 105

Wznowienie zapomnianego klasyka muzyki funk z 1977 wydane przez Be With Records.

SALE
105 95

Wznowienie klasyka muzyki disco z 1980 roku.

Weekly Featured ProductsBrowse all

95

Jeden z najlepszych i najważniejszych albumów dream popu.

110

Album Buscabulla z 2020 opowiada o nawiedzonym huraganem Portoryko. Mimo smutnej tematyki, kompozycje na płycie nie są jednak pozbawione radosnego, naiwnego brzmienia.

150

Nominowany do nagrody grammy, debiutancki album Free Nationals. Na płycie znajduje się przepiękny utwór "Time" z gościnnym wyspępem Kali Uchis i Mac Millera.

95

Jedna z ulubionych płyt Toma Waitsa - świetnie sprawdzi się przy szklance dobrego burbonu. To płyta przeznaczona do słuchania w samotności.

80

Przebojowy singiel Justina Timberlake z filmu animowanego studia DreamWorks pt. "Trolle".

185

Something for all bubble gum bitches.